Sonarol Vektlodd

6.200 kr9.900 kr ekskl. mva.

SONAROL vektlodd sørger for optimal front eller bak montering.

  • 200 og 300 kg inkl. triangel kommunal og trepunkt.
  • 600 kg og større med trepunkt.

Vi har også ferdig fylte lodd med betong

200+300 kg + kr 1.500,- ekskl. mva

600+800+1000+1200 kg + kr 2.500,- ekskl.mva.

Sonarol sikrer gjennom moderne produksjonsmetoder den beste kvalitet og finish. For å sikre lengst mulig levetid brukes S355 stål kvalitet og pulverlakk. Vi lagerfører ett stort utvalg av SMS redskaper, men har alle andre redskapskoblinger på forespørsel.

Produktnummer: I/A Kategori: Stikkord: , , , ,

Beskrivelse

Produktinformasjon

EnhetOBC200OBC300OBC600OBC800OBC1000OBC1200
Bredde mm410545856886896906
Dybde mm350490605706861982
Høyde mm370400546596596596
Høyde total mm585585786876883883
Egenvekt kg38457490108118
Vekt med betong kg20030060080010001200

Dra fingeren over tabellen for å se alt innholdet.

Vektlodd

Her kan du se vårt utvalg av vektlodd.